f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Tuesday, October 2, 2012

Shkëndija flet për Valin Corleone , nuk komenton për VIP Shpija

Një prej femrave më seksi në vendin tonë, Shkëndije Mujaj, në një intervistë ekskluzive për Telegrafin ka zbuluar sekretet e linjave të saj trupore dhe foli mbi pjesëmarrjen e saj të spekuluar në VIP Shpija 3.
Shkëndija për Telegrafin bëri potencime sensacionale, duke e përmendur çështjen VIP Shpija, pa e mohuar e as pohuar pjesëmarrjen e saj në këtë edicion të reality shout.
Telegrafi ka mësuar nga burimet e sigurta se Shëkndija do të jetë pjesëmarrëse e VIP Shpija 3, gjë për të cilën bukuroshja ka refuzuar të komentojë.
“Unë në Vip Shpija 3? Nuk dua të komentoj mbi këtë, është një çështje që pak po më brengos për momentin”, ka theksuar ajo.
Ajo foli edhe për Vali Corleonen, i cili para pak kohësh ka deklaruar publikisht se ka pasur marrëdhënie intime me të.
“Vali Corleone? S’e di, nuk më përket mua të komentoj diçka që e thotë dikush që është në ndikim të alkoolit dhe që nuk din se çfarë po flet”, u shpreh Shkëndija.
Ajo shtoi më tutje se fiziku i saj është dhunti dhe se ajo nuk ka bërë ndonjë intervenim në trupin e saj.
“Krahasimet që po bëhen në lidhje me fizikun tim, Kim Kardashian dhe këto gjëra, nuk e di se çfarë të shtoj, është ajo që shihet...vetëm falënderoj Zotin për këtë dhuratë”, përfundoi Shkëndije Mujaj. /Telegrafi/