f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Tuesday, October 23, 2012

Stupcat e zveshin Shkendije Mujajn (video)jashtëzakonshme është mbajtur spektakli sonte mbrëma i edicionit të tretë të VIP Shpija.
Në shtëpinë më të madhe shqiptare hynë tetë banorë nga shou-bizi. E para ishte Ronela Hajati, e cila bashkë me Albana Osmanin i dhanë që në fillim bukuri reality shout.
Stupcat, nuk ka cfarë të thuhet për ta. Që në fillim u përkujdesën që t’u tregojnë të pranishmëve se ky edicion do të jetë shumë i nxehtë, një gërshetim i kulturës me në krye Enver Petrovcin, humorin e Stupcave dhe shkëlqimin e yjeve si Shkëndije Mujaj, e cila ‘traumatizoi’ publikun.
Që në fillim debatet u bënë aktive mes banorëve dhe pritet që ato të intensifikohen në ditët në vijim