f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Tuesday, August 28, 2012

Getoar Selimi: Tash ju kallxoj si palohen reperat !


Getoar Selimi: “Tash ju kallxoj si palohen reperat” !

Pas një pushimi të shkurtër me të dashurën e tij në Itali dhe në Zvicër ai është kthyher dje në orët e herëshme të mëngjesit në Prishtinë. 
Reperi i njohur Getoar Selimi i Tingullit 3nt dhe njëkohësisht koka e rep labelit më të përfolur kohët e fundit në trojet shqiptare “BABA STARS”, ka paralajmëruar fansat e tij që të presin hitin e radhës i cili do t’i “paloj” të gjithë reperat tjerë.
Kënga për të cilën bëhet fjalë quhet “N’Prishtinë”, sipas informacioneve që vetë Getoar Selimi kishte postuar në Facebook xhirimet e këngës do të fillojnë që nesër dhe kënga pritet që të jetë gati nga fillimi i shtatorit.
Më poshtë i keni disa rreshta të këngës – “N’Prishtinë”.