f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Monday, August 27, 2012

Ermali dhe Françeska ndahen përfundimisht?
Ermali dhe Françeska, çifti që krijuan lidhjen dhe arritën së bashku deri finale të Big Brother Albania 5, duket se përfundimisht janë të ndarë.

Dyshja u raportua se ishin përplasur disa javë më parë, të cilën më vonë u munduan ta mbulonin me disa foto plazhi çift në Vlorë, duke pohuar se gjithçka kishte qenë një thashetheme, por duket se tash nuk po arrin ta fshehin dot të vërtetën.

Miq të tyre të përbashkët kanë pohuar për Panorama Plus se mes tyre ka marrë fund gjithçka.
Se Ermal Merdani dhe Françeska Jaçe janë ndarë përfundimisht nga njëri-tjetri e konfirmon edhe fakti se ata e kanë hequr statusin “in relationship” në profilet e tyre zyrtare në Facebook. /Telegrafi/