f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Saturday, August 25, 2012

Vajza e Guximshme ec neper litarin e lidhur mes dy Kamioneve duke vozitur Rrezikon Jeten


Feith Dickie tani per tani mban rekordin boteror per ecje ne litar duke ecur.Edhe pse mban rekordin boteror kjo ishte vetem per reklamimin e veturave Volvo.

Sipas Alex Henry Ruby qe e dha idene per kete video, do ti ngrene floket. Litari eshte i lidhur mes dy kamioneve Volvo ne levizje.Asgje nuk eshte e pamundur,vajza e provon dhe e arrin ate.