f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Tuesday, September 4, 2012

City dhe United pas RonaldosManchester United dhe Manchester City janë duke tentuar t’i fillojnë negociatat me kampion e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

The Sun shkruan se Ronaldo ka alarmuar dy gjigantët nga Manchesteri, pasi raportohet se dëshiron të largohet nga Real Madridi.

Ronaldo shënoi dy gola në ndeshjet e të dielës kundër Granadas, por nuk e festoi asnjërin dhe pas ndeshjes deklaroi se është i pakënaqur në Santiago Bernabeu.

City dhe ish-klubi i tij, United, do të vazhdojnë ta përcjellin situatën, me Chelsean që mund t’i bashkohet garës. /Telegrafi/