f

qitu ja qet shkrimin qe ta qoj edhe save okej tane me postu qet tani sen sposton kjo del e bloger mas 2-3 dite tu rritet kliku ahaa okej pra

Saturday, September 8, 2012

Ekskluzive : Rita Ora në Prishtinë, koncert më 10 shtator . ( VIDEO )


 Publikuar: 08.09.2012 - 13:27


Prishtinë, 8 shtator – Këngëtarja jonë, e cila jeton me familjen e saj në Londër të Britanisë së madhe, Rita Ora, ashtu siç është paralajmëruar tashmë ka arritur në Aeroportin e Prishtinës.
Paralajmërohet se ajo shumë shpejt do të ketë një koncert në Prishtinë. Sipas disa burimeve, ajo do ta mbajë koncertin të hënën, më 10 shtator, në ditën e përmbylljes së mbikëqyrjes së pavarësisë së Kosovës, dhe ai koncert do të mbahet në stadiumin e qytetit të Prishtinës.
Me gjasë ky koncert do të jetë dhuratë e saj për bashkatdhetarët kosovarë, pasi zyrtarisht nuk ka asnjë njoftim për këtë koncert dhe as shitjen e biletave.  Koha.net